top of page

Inspirace

Inspirujte se funkčními řešeními

O realizaci

Podařilo se nám proměnit domov v energeticky efektivní prostor díky instalaci fotovoltaických panelů. Tato rodina s rodinným domem se stala příkladem toho, jak může investice do obnovitelných zdrojů energie nejen snížit náklady na elektřinu, ale také přispět k ochraně životního prostředí. 

Díky naší odborné pomoci získali rodina Smithových dotaci na financování svého projektu. Tato finanční podpora znamenala, že se investice do fotovoltaiky stala ještě dostupnější. 

Upravená fotka Sviiti_edited.jpg

Výsledky realizace

Výsledky realizace

1,2

MWH

Roční výroba energie

35.000

Roční úspora nákladů

24

Dní

Trvala realizace

Několik klíčových výsledků projektu:
 

Úspora na elektřině: Rodina Smithových si za poslední rok snížila náklady na elektřinu o více než 40 %, což znamená tisíce korun úspory ročně.


Čistší životní prostředí: Instalace fotovoltaických panelů snížila emise skleníkových plynů o více než 50 tun ročně, což je ekvivalentem vyjmutí desítek automobilů z provozu.

Co o nás říká klient

"Pokud i vy uvažujete o instalaci fotovoltaiky a dotaci na tuto investici, neváhejte nás kontaktovat. Společnost Sviiti je tady, aby vám pomohla dosáhnout podobných úspěchů a přispět k čistšímu a energeticky efektivnějšímu světu."

Máte zájem o vlastní fotovoltaické řešení?

bottom of page