top of page
  • Vladimír Svetlák

Přehled nejlepších FVE panelů na trhu pro rok 2024

Aktualizováno: 24. 9. 2023


Rodičům Vazačových se podařilo proměnit svůj domov v energeticky efektivní prostor díky instalaci fotovoltaických panelů od společnosti Sviiti. Tato rodina s rodinným domem se stala příkladem toho, jak může investice do obnovitelných zdrojů energie nejen snížit náklady na elektřinu, ale také přispět k ochraně životního prostředí. Díky naší odborné pomoci získali rodina Vazačových dotaci na financování svého projektu. Tato finanční podpora znamenala, že se investice do fotovoltaiky stala ještě dostupnější.


Několik klíčových výsledků projektu:

  • Úspora na elektřině: Rodina Vazačových si za poslední rok snížila náklady na elektřinu o více než 40 %, což znamená tisíce korun úspory ročně.

  • Čistší životní prostředí: Instalace fotovoltaických panelů snížila emise skleníkových plynů o více než 50 tun ročně, což je ekvivalentem vyjmutí desítek automobilů z provozu.


Co o firmě Sviiti Vazačovy říkají: "Jsme nadšeni tím, co jsme dosáhli s pomocí Sviiti. Jejich tým byl nejen profesionální, ale také velmi trpělivý a vstřícný. Díky nim jsme se stali součástí udržitelné budoucnosti a můžeme toto řešení vřele doporučit všem, kteří chtějí ušetřit na energiích a zároveň přispět k ochraně našeho planetárního domova."

Pokud i vy uvažujete o instalaci fotovoltaiky a dotaci na tuto investici, neváhejte nás kontaktovat. Společnost Sviiti je tady, aby vám pomohla dosáhnout podobných úspěchů a přispět k čistšímu a energeticky efektivnějšímu světu.


11 zobrazení0 komentářů

留言


Máte zájem o vlastní fotovoltaické řešení?

bottom of page